Bandash 17" për BMW të ardhura nga CH

Shitet nga: Shkelzen 06 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash 17" për BMW të ardhura nga CH janë në gjendje shumë të mirë për më shumë info kontaktoni :044-177-368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim