Bandash me Goma Te Reja Per Golf 5 195 65 15

Shitet nga: Almir 19 Jan 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4X Bandash Rrotkapnet Me Goma DUNLOP Te Reja 195 65 15 Per Golf 5
Vw VW Vw Sharan Golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim