Bandash me goma per mercedes 124

Shitet nga: Mladen 05 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandas me goma per mercedes 124, r15, me goma 195/65...
cmimi fix... Kontakt VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim