Bandash me goma të verës

Shitet nga: Naser 15 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashët me goma të verës 175x70xR13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim