Bandash per Ford Focus Ford Mondeo

Shitet nga: Ford 19 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 bandash per Ford Focus dhe Ford Mondeo per me shume kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim