Bandash per kerre japan

Shitet nga: ylberi 27 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash 16 per kerre japan as un nuk e di saktsisht per cilt se veq gumat ja kom mar 25 euro qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim