Bandash per motorr me 4 rrota atv

Shitet nga: lirim 06 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy bandash per motorra me 4rrokta atv i bojn MotorrA qe jon 250Cc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim