Bandash per peugeot 307

Shitet nga: vllaznim 21 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan te mira dhe pak te perdoruna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim