Bandash te opelit

Shitet nga: Xhemajl 08 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te opelit 15 me 5 vrima ose nderoj me bandash te golf 4 me marreveshje .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim