Bandash

Shitet nga: ardi 27 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandash per Golf 4 bandasht jon 16sh jon te ri te ardhur prej zvicres me gjith kapak

qmimi fiks 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim