Bandashet per Golf 2 dhe Golf 3 - F13

Shitet nga: Skender 29 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashet per Golf 2 dhe Golf 3 - F13


Jane shume te ruajtur, per ma shume shihni fotot

QMIMI 25 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim