Bandasht per pasat

Shitet nga: Faton 23 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash jon 15 per pasat nr i viberit +37745885488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim