Bandazhe dhe Goma te dimrit

Shitet nga: Arben 25 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandazhe dhe goma te dimrit shesim

Bandazhet dhe Gomat jane te mira,per çdo rast mund ti shihni ne çdo kohe jane.

18 sipas madhësisë

Çmimi sipas marrëveshjes,mund te nderrohen edhe me bandazhe 16 per E Klas 220 me goma të veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim