Bandazhe

Shitet nga: Blerand 22 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandazhet ne gjendje terregullt per mercedes dhe opel!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim