Blej 1 fellne

Shitet nga: Blerim 10 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej ksi lloj 1 fellne ose 2 numer 16 per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim