Bmw fellge 19 coll

Shitet nga: mustaf 19 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Original BMW felege 245 40 r 19 coll me goma ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim