Dizalice (vinqin )

Shitet nga: dizalica 06 Sht 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes dizalicen (vinqin ) me pesh bartse 3 ton ne gjendje te rregullt mundeni me provu ose bejm edhe ndrrim naj vetur kombi apo diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim