Dvd per vetura

Shitet nga: dvd 25 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
dvd me te gjitha pajisjet bejm per te gjitha llojet e veturave pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim