Dy Goma te reja PIRELLI

Shitet nga: Bylbyl 14 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy Goma te veres PIRELLI 20 coll,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim