FELGA PER PASSAT 16''

Shitet nga: RAMUSH 17 Pri 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELNE PER PASSAT ME GOMA TE VERES CMIMI 300EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim