FELLNE

Shitet nga: FELLNE 18 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 16 origjinal per OPEL por i kan lidheset qe montohen ne te gjitha veturat .
JANE te ardhura nga ZVICRRA
QMIMI
FELLNET 300 euro + 50 euro lidheset .
Jane shume te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim