FELLNE 15

Shitet nga: FELLNE 10 Krr 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET 15 SHUME TE RUAJTURA ME GOMA BEJN PER GOLF 2--3 PASAT ETJ ME 4 SHTRAFA gomat 195-45-15
179 euro vala-044133356

email- contakt seki_com@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim