FELLNE 17 PER GOLF 4

Shitet nga: FELLNE 24 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma te reja te veres (2000km te kaluara)
Madhesia 225x55x17
GOLF 4, passat, audi, shkoda, seat dhe vetura tjera me LK 5x100
cmimi 330E

Tel. 049/860-656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim