FELLNE 17

Shitet nga: xxxx 20 Dhj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per golf 5 golf 6 golf 7 passat 3c dhe passat cc me 5 shtrafa bashk me goma .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim