FELLNE 18

Shitet nga: Rexhep 02 Tet 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 per Golf 5,Audi A4,A6 Etj
Qmimi:450 ero i diskutushm
Per me shum Info :044531449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim