FELLNE 19 AUDI, VV DHE MERCEDES

Shitet nga: FELLNE 19 AUDI, VV DHE MERCEDES 18 Pri 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET 19 NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TE CILAT BEJNE PER LLOJIN E MAKINAVE AUDI, VV DHE MERCEDES!
CMIMI I FELLNEVE PA GOMA ESHTE:600 EUR
CMIMI I FELLNEVE ME GOMA ESHTE: 800 EUR
GJITHEASHTU BEJ NDRRIM ME FELLNE 17 te tipit te ri kuptohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim