FELLNE 19 PER BMW ME GUMA TE REJA

Shitet nga: samir 16 Mar 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 19 te reja pa asnje grith me guma te veres.
NR.045573611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim