FELLNE FORM YLLI MERCEDESIT 16QE 80 ERO

Shitet nga: XX 08 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET SHUM TRUJTME 16QE MERCEDES VETUM MI JEK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim