FELLNE ME GOMA TE REJA 185/60/14

Shitet nga: rexhep 13 Shk 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BEJN PER BMW ME KATER SHTRAFA RENAULT OPEL GOLF PASAT UNE I KAM NE BMW JAN TE REJA SEFTE JAN VENDOS NE BMW TEMEN TE GJITHA JAN NJESOJ QIMI I PA DISKUTUSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim