FELLNE PA GOMA KOMPLET 4 COP YLLI MERCEDESIT 16QE

Shitet nga: xxx 05 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHUM TMIRA JON TRUJTME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim