FELLNE PER MERCEDES ME 5 VRIMA 16QE.SHUM LIR

Shitet nga: penzioneri 26 Nën 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET 16QE YLLI ME 5 VRIMA 80ERO AMORTIZERAT KOMPLET 20ERO COPA SPIRALLETKOMPLET KABLLAT E RRYMES CENTRALLEN 2 GOMA 16QE195.45 TVERESKERRI I QMONTUM PI JASHTIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim