FELLNE PER MERCEDES ME 5 VRIMA 16QE YLLI 80ERO

Shitet nga: xx 13 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHUM SHUM TRUJTME JON FELLNET PA GUMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim