FELLNE PER MERCEDES ME 5 VRIMA 16QE YLLI 80ERO

Shitet nga: XX 20 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHUM TRUJTME JON 16QE 4 COPA DHE 2 GOMA TVERS 195.45R.16QE GUMAT TRUJTME SHUM JON VETUM 1 SEZON JUN KON TMONTUME.80ERO KOMPLET FOTOGR NUK KOM MUNDESHIHEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim