FELLNE PER MERCEDES ME 5 VRIMA 16QE

Shitet nga: xx 06 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHUM TRUJTME JON FELLNE PA GUMA ME 5 BIRA YLLI KABLLA TE MERCEDESIT 190BENZ PA PERDOR PI JASHTIT SHITEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim