FELLNE PER MERCEDES.ME.5.VRIMA.YLLI.16QE

Shitet nga: xxxx 01 Dhj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHUM TRUJTME JON FELLNET ALLUMIN 16QE 80E EDHE 2 GUMA TVERES195.45.16QE30E.2 COP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim