FELLNE PER OPEL R-16

Shitet nga: FELLNE 14 Nën 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 4 FELLNE SHUME TE MIRA PER OPEL R-16.
QMIMI 60 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim