FELLNE PER TAUREG

Shitet nga: xx 26 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet per Taureg Me Goma t'Veres Numri I Gomav 235-60-17 per me shum info Kontaktoni Numrat e telefonit 045-903-123 & 049 192-265
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim