FELLNE YLLI ME 5 VR 16 QE

Shitet nga: yy 19 Gsh 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNET 16QE ME 5 VRIMA TMERCEDESIT SHUM TRUJTME JON VETUM MIJEK 70 E QMIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim