FELLNET 17 COLL ME GUMA

Shitet nga: Gzim 24 Gsh 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET 17 COLL 205/55/17
JAN POTHUJESE TE REJA TE ARDHURA NGA ZVICRRA
GUMAT GJITHASHTU TE REJA CONTINENTAL SHUM PAK TE PERDORURA
JAN PER MERCEDES, GOLF 4 OSE 5, PASAT, E TE NDRYSHME
PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME KONTAKTO NE 045-805-705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim