Faliminderit Merrjep u shtien

Shitet nga: Naser 21 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet janë shum te mira dhe me goma te reja nuk jan te perdorura shum , i shes edhe me goma edhe pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim