Felga 245/40/20 coll

Shitet nga: Astrit 07 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felga 245/40/20 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim