Felga AVERSUS 23ZOLL

Shitet nga: Ali 21 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felget Aversus 23zoll me goma te reja te veres pirelli 315/25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim