Felgat 22 col jan ne ch ML . Merzedes.

Shitet nga: Beg rushiti 02 Mar 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Felgat 22 col me goma Pirelli Zero 295/ 35 R.22 Zol
l jan veq shum pak te perdorta apo 1000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim