Felge AVERSUS 23ZOL

Shitet nga: Ali 22 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felgen Aversus 23zoll me goma te veres te reja pirelli 315/25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim