Felge

Shitet nga: Kastriot 25 Sht 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet felget per golf 4 te ardhuna nga zvicra 205/55/16 te rujtume shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim