Felks

Shitet nga: Kushtrim 14 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
245/55/R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim