Felle per Opel 14 coll

Shitet nga: Liridon 02 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 14 per opel me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim