Fellga-15

Shitet nga: shkodran 29 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat jan te mira ..Jan me 4 bulona , po ashtu te perdorura jo shum . I shes per arsyje sepse nuk i perdori . Ndrrim nuk baj . Pres blers serioz Flm per mirkuptimin 044780904 dhe 049787574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim