Fellga 15

Shitet nga: Xxxxxx 28 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga 15 4 copa per Audi Peogot Ford fellgat jan me goma te veres qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim