Fellga 17"

Shitet nga: goma 20 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellga 17" me 4 vrima me goma mjaft te mira te veres.
Çmimi vetem 220€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim